Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stanovenie trhovej ceny nehnuteľností

Ak sa s  predajom Vašej nehnuteľnosti obrátite na našu realitnú kanceláriu, úvodné  konzultácie, rokovania, poradenská činnosť, obhliadka Vašej nehnuteľnosti a stanovenie aktuálnej trhovej ceny sú zdarma. 

  • Zdedili ste nehnuteľnosť a neviete, akú má trhovú hodnotu?
  • Potrebujete sa dohodnúť s ostatnými dedičmi na cene?
  • Potrebujete potvrdenie pre notára, ktorý má na starosti dedičské konanie?
  • Alebo len tak chcete vedieť, akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť?

Predávate nehnuteľnosť a neviete určiť jej hodnotu? Takáto situácia môže nastať aj pred dedičským konaním, majetkovým vyrovnaním či rozvodom, keď nehnuteľnosť treba rozdeliť spravodlivo. Budete musieť stanoviť hodnotu nehnuteľnosti a na to je potrebné vypracovať odhad jej trhovej ceny.

Cenu by ste nemali stanovovať svojvoľne. Jednou z najväčších nevýhod ohodnocovania nehnuteľnosti je to, že každý v nej vidí inú hodnotu. Jednu má pre rodinných príslušníkov, ktorí sa dostávajú do úlohy dedičov, inú pre starších ľudí, keďže v nej prežili časť svojho života, a ďalšiu zasa pre človeka, čo chce aj z mála vyťažiť čo najviac.


Odhad trhovej ceny nehnuteľnosti s nutnosťou osobnej obhliadky (ak sa nepredáva):  50 €