Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

 

Dovoľte mi privítať Vás na našej stránke realitnej kancelárie  VASSE Reality . Na realitnom trhu pôsobím od roku 2013.    Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné a profesionálne realitné služby k Vašej maximálnej spokojnosti.

V súčinnosti s našimi partnermi, poskytujeme profesionálne služby v oblasti realitného prostredia. Máme za sebou veľa úspešných sprostredkovaných obchodov  v sieti Directreal a teraz už vo vlastnej RK -VASSE Reality .

Individuálny prístup, profesionalita a príjemné vystupovanie je samozrejmosťou pre nás. Naším hlavným cieľom je spokojný klient, z toho dôvodu hľadáme spôsoby a riešenia ako najlepšie zrealizovať obchod. V procese predaja a kúpi Vám zabezpečíme  služby ako odhad ceny nehnuteľnosti, sprostredkovanie úverov, právny servis. Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, geodetmi, súdnymi znalcami a hypotekárnymi špecialistami.

Sústavne sa vzdelávame na konferenciách, seminároch a školeniach  NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)  + získania licencie realitného makléra,  REALITNEJ ÚNIE pre stopercentné uspokojenie potrieb našich klientov.

Licencovaný realitný maklér -Licencia NARKS, overujú vedomosti z platných legislatívnych predpisov SR a komplexnej realitnej činnosti. Zahrnujú oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností, vrátane znalosti normy STN EN 15733: Služby realitných maklérov.          

Profesijný akreditovaný kurz “Realitný maklér” -Je samostatným akreditovaným kurzom pre profesiu REALITNÝ MAKLÉR na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pod číslom akreditácie “POA 3538/2017/56/1″.-

Realitný servis - poradenstvo, inzercia (správny a kompletný popis nehnuteľnosti s príslušnou fotodokumentáciou), obhliadky, zabezpečenie znaleckých posudkov, komunikácia s úradmi ako je katastrálny úrad, notár, správcovská spoločnosť a pod.

 
  • Zabezpečíme pre Vás  všetky potrebné služby na vysokej profesionálnej úrovni, dôkladne sa oboznámim s Vašou nehnuteľnosťou a ponúknem Vám riešenie ako čo najlepšie predať Vašu nehnuteľnosť. Poskytneme odborné poradenstvo po celú dobu predaja, komplexný servis, osobný prístup s individuálnou starostlivosťou. Naším cieľom je zabezpečiť všetky potrebné služby pre maximálnu spokojnosť našich klientov.                                            
  • Spoľahlivosť - Zodpovedné, profesionálne vystupovanie a dodržiavanie etického kódexu je samozrejmosťou.
  • Profesionalita - Pri našej práci používame najmodernejšie technológie ako sú : video prehliadky,  2D Virtuálne panoramatické snímky, Vďaka Matterport 3D prehliadke umožníte potencionálnym záujemcom poprechádzať sa po Vašej nehnuteľnosti bezpečne online z pohodlia domova kedykoľvek 24 hodín denne .
  • Naším cieľom je na základe podrobnej analýzy požiadaviek klienta s využitím všetkých podkladov pripraviť a následne profesionálne realizovať pre klienta najvýhodnejšie riešenie. Špecializujem sa na okres Nové Zámky  a okolie.