spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Sústavne sa vzdelávame na konferenciách, seminároch a školeniach  NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)  + získania licencie realitného makléra,  REALITNEJ ÚNIE pre stopercentné uspokojenie potrieb našich klientov.


Terézia Vassová 

Licencovaný realitný maklér, konateľ, riaditeľ 

Prečo práve so mnou? 

  • Prax - V realitách pracujem od apríla 2013  , predtým som naberala skúsenosti v AXA  poisťovni a.s.                                              
  • Spoľahlivosť - Zodpovedné, profesionálne vystupovanie a dodržiavanie etického kódexu je samozrejmosťou.
  • Profesionalita - Pri svojej práci používam najmodernejšie technológie ako sú : video prehliadky,  2D Virtuálne panoramatické snímky, Vďaka Matterport 3D prehliadke umožníte potencionálnym záujemcom poprechádzať sa po Vašej nehnuteľnosti bezpečne online z pohodlia domova kedykoľvek 24 hodín denne .

 

Diana Vargová 

 Licencovaný realitný maklér - Som flexibilná a časovo sa klientom vždy prispôsobím. Prednostne sa venujem predaju a prenájmu nehnuteľností v okrese Nové Zámky a okolie .

Chcem pomáhať ľuďom čo najjednoduchšou a bezproblémovou cestou nájsť a zrealizovať ich vysnívané bývanie. Táto práca ma veľmi baví. Klientom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni.

Mária Dlužaninová 

  Realitný maklér - Mojim cieľom je dať klientovi nielen domov, ale aj pocit domova s ohľadom na jeho individuálne potreby. Miesto, kde uplatní svoj talent, kde nájde svoj pokoj, hniezdo, kam sa bude ponáhľať, ktoré bude nazývať svojim DOMovom.