spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Budova na investíciu -bývalý mlyn v Bátorových Kosihách.

Interné ID: 1142
Ulica: Bátorové Kosihy
Obec: Bátorove Kosihy
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
100 000 €
DOHODOU

Popis nehnuteľnosti

 Mlyn leží na rovinatom dobre dostupnom pozemku  na hlavnej frekventovanej ceste  od Komárna cca 27 km a od Šturova  25 km. V krásnej vinohradnickej obci  Bátorové Kosihy kde sa každoročne koná vínny festival . 

Zastavaná plocha budovy je  403 m2  má rozmery  cca 24,5 x 16  m, dvor sa momentálne rozdeluje novým geometrickým plánom s dostatkom  miesta na parkovanie .

Nehnuteľnosť je postavená na kamenných základoch a jej konštrukčný materiál je pálená  tehla, stropy zdobia pôvodné drevené trámy ktoré sú vo veľmi dobrom stave . Strecha bola opravená .

Dispozícia : Podzemné podlažie  so samostaným vstupom  je vhodné  aj ako garáž so zvlášť vstupom , prízemie  má viac miestnosti ,aj rozdelené časti. Drevené schody vedú na 1 a na 2 poschodie ,ktoré sú využívane ako sklad. Podkrovie  možnosť využitia aj na  bývanie .Okná sú pôvodné  nutné vymeniť ! 

Celý objekt je v pôvodnom  stave a jeho využitie ponúka viacero možností( objekt pre súkromné ,ale aj podnikateľské účely,penzión). Inžinierske siete sú dostupné pred budovou obecná voda, aj plyn , elektrina je na pozemku z trafostanice , kanalizácia v dedine nie je .  
Objekt je zaujímavý nielen svojou veľkosťou, ktorá umožňuje akékoľvek využitie od obchodných priestorov a služieb cez výrobné až po bytové jednotky, ale v neposlednom rade aj veľmi priaznivou cenou .
Odporúčame len pre vážnych záujemcov.  
Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907848129 licencovaný Realitný maklér NARKS Terézia Vassová .

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
403 m2
Klimatizácia:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
nie
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Terézia Vassová

Terézia Vassová

konateľ spoločnosti, riaditeľ , licencovaný maklér

  • Magyar
  • Slovensky
  • narks
  • lrm
  • rusr

Ak sa rozhodnete pre nás, spravíme všetko preto, aby sme Vašu nehnuteľnosť predali rýchlo, bezpečne a za dobrú cenu, k Vašej maximálnej spokojnosti. 

Radi Vám poradíme