spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na predaj podnikateľský objekt -3 samostatné prevádzky v obci Čaka .

Interné ID: 1049
Ulica: Čaka
Obec: Čaka
Okres: Levice
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
99 900 €

Popis nehnuteľnosti

Virtualne 360 % panoramatické snímky ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka exkluzívne na predaj budovu ubytovacieho zariadenia- so stavbami pohostinstvo, potraviny, mäso, spojovacia chodba .Vzhľadom na veľmi dobrú dispozíciu (obchodné, skladové, výrobné, administratívne priestory v rámci jednej budovy)a veľkorysú úžitkovú plochu 1722m2 sú ponúkané priestory využiteľné aj na prevádzku penzionu .
Celková výmera pozemku je 1722 m2, z tohto zastavaná plocha predstavuje 584m2, z toho pohostinstvo: 274 m2,potraviny:182 m2,mäso momentálne zariadené ako vývarovňa 103m2 , zásobovacia chodba 25 m2. 
Samotná budova je 2/3 podpivničená, skladá sa z troch samostatných  budov, ktoré sú prepojené. Ku každej prevádzke patria aj skladové priestory, kancelárie, šatne, sociálne miestnosti, kotolne. Do pivničných priestorov je aj výťah, chladiarenský box.
K objektu prislúcha dvor o veľkosti 1138m2  a samozrejme je aj miesto na parkovanie. Rekonštrukcie: plastové okná v celej budove, nová dlažba v obchode, zrekonštruované priestory pohostinstva, strecha nová lepenková cca 2 roky, 3x elektromer, 2x kotol na pelety, 1x kachle na pelety.
Objekt disponuje inžinierskymi sieťami - voda, elektrina, žumpa. Vykurovanie budovy pohostinstva je samostatné krbové kachle napojené na radiátor na pelety.  Vývarovňa aj potraviny majú  zvlášť kúrenie- kotol na pelety, aj podružné meranie na elektrinu. Rozvod elektroinštalácie 230/400 V. Odpad je riešený žumpou.
Stavba bola kolaudovaná v roku 1979, postavená z porobetonu.
 OBEC - nachádza sa na hlavnom tahu  32 km od Levíc, 27 km sú Nové Zámky.  
Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907848129 licencovaný Realitný maklér NARKS.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1722 m2
Úžitková plocha:
584 m2
Počet podlaží:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
nie
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
neuvedené
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
áno

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Terézia Vassová

Terézia Vassová

konateľ spoločnosti, riaditeľ , licencovaný maklér

  • Magyar
  • Slovensky
  • narks
  • lrm
  • rusr

Ak sa rozhodnete pre nás, spravíme všetko preto, aby sme Vašu nehnuteľnosť predali rýchlo, bezpečne a za dobrú cenu, k Vašej maximálnej spokojnosti. 

Radi Vám poradíme